O nás

Rezervujte sa v servise

História spoločnosti

Spoločnosť vznikla v roku 2015 ako afilácia firmy ITAL MOTO s. r. o. za účelom spolupráce so Slovenskou poštou, a.s. Väčšina činností prebiehala na základe zmluvnej spolupráce vo verejnom sektore. Servisné práce bicyklov a skútrov sa uskutočňovali výhradne pre potreby Slovenskej pošty, a.s.

V roku 2020 firma zmenila sídlo. Konateľ Ing. Tomáš Krajčí sa rozhodol firmu definitívne osamostatniť a rozšíriť jej pôsobenie na trhu, vrátane prevzatia zmluvnej garancie servisu výrobkov predaných z firmy ITAL MOTO. Od začiatku roku 2021 už firma pôsobí aktívne na trhu pod novým názvom s registrovanou ochrannou známkou ABM Servis, s. r. o. ®

Aké sú naše hodnoty a vízia do budúcnosti?

Hodnoty a vízia do budúcnosti

Kvalita a spokojnosť zákazníka je našou prioritou. Uvedomujeme si, že mnoho ľudí je ovplyvnených finančnou situáciou a preto sa snažíme individuálne pozerať na potreby jednotlivca. Niektorí majú priestor na najvyššiu kvalitu a iní zasa zvolia štandardné riešenie. Preto ponúkame aj originálne, aj neoriginálne náhradné diely pri opravách vozidiel. U nás má zákazník vždy na výber z viacerých možností.

Naša vízia do budúcnosti je rozšíriť kapacitu servisu áut, motocyklov, skútrov, mopedov aj bicyklov všetkých značiek. Zefektívniť on-line služby, eshop a v neposlednom rade vytvárať pozitívne pracovné prostredie pre mladých ľudí. Naším krédom je: spokojný zamestnanec = spokojný zákazník.

Náš tím

Naši servisní technici majú bohaté skúsenosti vo sfére automobilov, mopedov, skútrov, motocyklov aj bicyklov. Sú to automechanici, strojní inžinieri, elektrotechnici. Absolvovali viacero školení priamo v Taliansku, v koncerne Piaggio Group. Odmalička boli obklopení motormi a elektronikou. Pre našich zamestnancov je práca ich koníčkom.
krajčí

Ing. Tomáš Krajčí

Konateľ firmy, objednávky náhradných dielov

rudločák

Pavol Rudločák

Servisný technik pre autá, motocykle a skútre

hložný

Roman Hložný

Servisný technik bicyklov

František Herzáň

František Herzáň

Konzultant (riešenie otázok BOZP, požiarnej ochrany, zdravotníckej služby, riadenie odpadového hospodárstva)

kóša

Matúš Kóša

Servisný technik bicyklov v pobočke Bratislava

hložná

Bc. Lenka Hložná

Administratíva, účtovníctvo, mzdy a marketing