Služby servisu

Zavolajte nám, ak nie sme k dispozícii, zavoláme vám naspäť!

Autoservis

01.

Kompletná starostlivosť o vaše vozidlo. Servisujeme automobily každej značky do 3,5 t. Je jedno, či riešite pravidelnú prehliadku a výmenu oleja, alebo rozsiahle poškodenie motora.

abm servis casto kladene otazky

Servis skútrov
a motocyklov

02.

Špecializujeme sa predovšetkým na servis motocyklov a skútrov značiek Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Moto guzzi. Sme však schopní vykonať servis aj na motocykloch iných značiek. Skúsenosti máme s Hondou, Yamahou a inými známymi značkami na trhu.

Úprimne s potešením a s určitou mierou pýchy, oznamujeme klientom a aj potenciálnym klientom, že spoločnosť ABM Servis® s. r. o. je od 1. januára 2023

autorizovaným servisným strediskom Piaggio

pre známu talianskou skupinu Piaggio Group vo svete, ale aj na Slovensku. Skupina Piaggio bola založená v roku 1884 a je najväčším európskym výrobcom skútrov a motocyklov so spaľovacími motormi ako aj elektro jednostopových vozidiel a je jedným zo svetových lídrov v tomto odvetví. Na Slovensku sa predalo v celej štruktúre vozidiel tohto výrobcu v počte tisícov kusov. Medzi značky skupiny, ktoré sa predávali na trhu Slovensko patrili: Vespa, Piaggio (Liberty, Beverly, Medley, MP3 a e-skútrom Piaggio1), Aprilia (ktorá súťaží v šampionáte MotoGP s tímom Aprilia Racing), Moto Guzzi, Gilera a Derbi.

Oprava bicyklov
a elektrobicyklov

03.

Servis bicykla alebo elektrobicykla nám nie je cudzí. Vieme zabezpečiť bezpečnosť bicykla, ako aj prípravu na sezónu , ale aj posezónnu kontrolu, aby ste mohli váš bicykel v poriadku zazimovať.

Oprava strojov
a záhradnej techniky

04.
Postaráme sa aj o vašu záhradnú techniku – kosačky, píly, krovinorezy – všetky stroje so spaľovacím motorom.
oprava zahradnych strojov zilina

Pneuservis

05.

Pneuservis osobných automobilov do 3,5 t, pneuservis motocyklov a skútrov, pneuservis bicyklov. Všetko od výmeny pneumatík, až po vyvažovanie a montáž.

pneuservis zilina

Príprava vozidiel
na STK

06.

Vykonávame kontroly vozidla, automobilu aj motocykla/skútra pred potrebnou STK. Rovnako vieme tento úkon sprostredkovať a ušetriť vám čas a čakanie v rade.

priprava vozidiel na STK

Rezervujte sa v našom autoservise

Rezervujte sa online prostredníctvom rezervačného systému na našej stránke, telefonicky alebo prostredníctom emailu na servis@abmservis.sk.