Služby servisu

Rezervujte sa v servise

Autoservis

01.

Kompletná starostlivosť o vaše vozidlo. Servisujeme automobily každej značky do 3,5 t. Je jedno, či riešite pravidelnú prehliadku a výmenu oleja, alebo rozsiahle poškodenie motora.

abm servis casto kladene otazky

Servis skútrov
a motocyklov

02.

Špecializujeme sa predovšetkým na servis motocyklov a skútrov značiek Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Moto guzzi. Sme však schopní vykonať servis aj na motocykloch iných značiek. Skúsenosti máme s Hondou, Yamahou a inými známymi značkami na trhu.

Oprava bicyklov
a elektrobicyklov

03.

Servis bicykla alebo elektrobicykla nám nie je cudzí. Vieme zabezpečiť bezpečnosť bicykla, ako aj prípravu na sezónu , ale aj posezónnu kontrolu, aby ste mohli váš bicykel v poriadku zazimovať.

Oprava strojov
a záhradnej techniky

04.
Postaráme sa aj o vašu záhradnú techniku – kosačky, píly, krovinorezy – všetky stroje so spaľovacím motorom.
oprava zahradnych strojov zilina

Pneuservis

05.

Pneuservis osobných automobilov do 3,5 t, pneuservis motocyklov a skútrov, pneuservis bicyklov. Všetko od výmeny pneumatík, až po vyvažovanie a montáž.

pneuservis zilina

Príprava vozidiel
na STK

06.

Vykonávame kontroly vozidla, automobilu aj motocykla/skútra pred potrebnou STK. Rovnako vieme tento úkon sprostredkovať a ušetriť vám čas a čakanie v rade.

priprava vozidiel na STK

Rezervujte sa v našom autoservise

Rezervujte sa online prostredníctvom rezervačného systému na našej stránke, telefonicky alebo prostredníctom emailu na servis@abmservis.sk.