Ako si vybrať oblečenie na skúter alebo motocykel?

Zavolajte nám, ak nie sme k dispozícii, zavoláme vám naspäť!

Tomáš Krajčí, František Herzáň, Pavol Rudolčák

Prvá otázka znie: „Koža alebo textil?“ Na túto otázku by sme si mali skôr odpovedať ďalšou otázkou: „Na čo budem oblečenie používať?“ Je dôležité, či používam oblečenie na bežné každodenné dochádzanie do práce, alebo vo voľnom čase jazdím na pretekárskom okruhu.“

Koža je z hľadiska  odolnosti trvácnejšia, bezpečnejšia a pevnejšia. No nepriazni počasia lepšie odoláva textil. Rovnako aj jeho údržba je jednoduchšia.

V dnešnej dobe je to už aj otázka vkusu každého zákazníka. Jeden chce kožu odhora až dolu a iný zas rifle a textilnú bundu, oblečenie, v ktorom vie vojsť do kancelárie a stretnúť sa s ľuďmi bez toho, aby sa musel okamžite prezliekať.

Jedna z najdôležitejších vecí ale stále ostáva – oblečenie vám musí sedieť presne. Nemôže vás tlačiť, pretože po hodine jazdy budete chcieť plakať. Nemôže vám byť veľké, pretože nie je nič horšie, ako keď vás v rýchlosti 200 km za hodinu „vyfacká“ vlastná bunda.

Dbajte preto viac o funkčnosť, bezpečnosť a presnosť rozmerov, ako na čokoľvek iné. To isté sa týka aj doplnkovej vybavenosti, ako je prilba, rukavice a ďalšie.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *