Kugoo Kirin G3 je krásna oranžová kolobežka

Zavolajte nám, ak nie sme k dispozícii, zavoláme vám naspäť!

František Herzáň, Tomáš Krajčí

Novinka Kugoo Kirin G3 z dielne populárneho výrobcu bola predstavená len nedávno. Model G3 si však neskôr preskákal poriadnu vlnu sťažností a reklamácií, no teraz má byť všetko v poriadku vďaka opravenej výrobnej sérii. Môžeme teraz teda tvrdiť, že pomer ceny, výkonu a kvality je pri Kugoo Kirin G3 viac než výborný.

Elektrickú kolobežku zaradil do predaja renomovaný a mnohými obľúbený internetový obchod Geekbuying. Je navyše dostupná v susednom poľskom sklade s expresným doručením bez nutnosti doplácania DPH, či cla pri doručení. Ako sme spomenuli na začiatku nášho článku, Kugoo Kirin G3 nebola z počiatku vôbec chválená. Na Facebooku dokonca vznikla skupina, kde používatelia popisovali svoje problémy. Teraz sa však predajca Geekbuying aj výrobca Kugoo zaviazali, že na trhu sa pokazená výrobná séria nepredáva a každý zákazník dostane bezchybný kus.

Zanietenejší fanúšikovia elektrických kolobežiek modelový rad Kugoo Kirin G určite dobre poznajú. Ako samotný názov tejto kolobežky napovedá, nejedná sa ani zďaleka o prvý model, vďaka čomu je konštrukcia a celkovo výbava kolobežky výborne odladená.

Čo sa samotného zhotovenia týka, konštrukcia kolobežky je na veľmi vysokej úrovni. Celohliníkové telo ponúka vysokú odolnosť, pričom hmotnosť kolobežky je aj tak iba 25 kilogramov. Nosnosť produktu potom predstavuje 100 kilogramov.

Výrobca sa v tomto prípade rozhodol vsadiť aj na minimalizovanie akejkoľvek údržby, čo docielil hlavne spevnením 10,5″ pneumatík, kvalitnými skrutkami a prepracovanejším skladacím mechanizmom .

Po výkonnostnej stránke sa model Kirin G3 radí skôr k tým výkonnejším modelom. Zadné koleso obsahuje 1200 W motor s maximálnou rýchlosťou až 50 km.h-1 a stúpaním 30°. Na výber je z troch rýchlostným režimov, vďaka ktorým si môžeš vychutnať pokojnú jazdu šetriacu batériu alebo vietor vo vlasoch na maximálnom rýchlostnom stupni.

Vo výbave je aj nový TPU systém pre efektívne pruženie (plastové pruženie), silné predné aj zadné svetlomety, bočné osvetlenie, prehľadný a jasný dotykový displej či prednú kotúčovú a zadnú motorovú brzdu. Vylepšení oproti predchádzajúcim generáciám je teda viac než dosť

.kugoo kirin g3 3

Na záver pripomíname jeden z najdôležitejších parametrov, ktorým je dojazd na jedno nabitie. Kugoo Kirin G3 disponuje akumulátorom s kapacitou 18 Ah a maximálnym dojazdom na jedno nabitie až 70 kilometrov (závisí od štýlu jazdy). Nabitie doplna potom zaberie pribalenou nabíjačkou 4 h až 6 h.

V balení nájdeš samotnú elektrickú kolobežku Kugoo Kirin G3, nabíjačku, náradie potrebné na zloženie kolobežky a používateľský manuál. Hmotnosť celého setu je približne 30 kg.

Zdroje: chinaplanet.sk; grafika chinaplanet.sk

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *